Przeskocz do treści

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

II etap

Witam,

Mój synek ma 5 lat i na razie jest po pierwszym etapie. Dostaliśmy zawiadomienie, że w marcu mamy termin II etapu. Czy ktoś z was ma syna, który w ostatnich 3 latach przechodził operację rekonstrukcji? Jeśli tak to mam kilka pytań:)

Jak to teraz wygląda?

Ile czasu spędziliście w szpitalu?

Kto operował dziecko?

Czy okres po operacji jest dla dziecka bardzo bolesny?

Czy jest coś o czym powinniśmy wiedzieć, a nie jest oczywiste:)

Jaki jest efekt operacji?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

Jestem mamą 7 letniego Stasia z wynicowaniem. Jesteśmy po pierwszej operacji i nasze leczenie na razie utknęło w miejscu. Nasze leczenie jest prowadzone w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie u Pani Profesor. W zeszłym roku w wakacje byliśmy na specjalistycznych badaniach oraz syn miał konsultację ortopedyczną kiedy został zakwalifikowany do operacji, ale ze względu na brak obecności tego ortopedy w szpitalu czekamy do dzisiaj na datę terminu. Dlatego tez mam kilka pytań do Pani:
Jak wyglądała Pani droga do drugiego etapu?
Czy Pani syn miał również operację ortopedyczną?
Jak długo czekała pani na termin?
Czy jest możliwość wpłynięcia czy też przyspieszenia terminu?

Szczerze mówiąc jestem zaniepokojona tym, że mój syn jest coraz starszy, pampersowanie staje się dla niego uciążliwe  a my nie możemy w żaden sposób spowodować aby był już realizowany drugi etap, żeby coś było wiadomo....

Dziewczyny

Czy Wasze Maluchy są już po II etapie?

My też czekamy na tą operację a z racji braku w CZD ortopedy wszystko się przedłuża...

Podaję maila do wiadomości prywatnych stencel8@gmail.com

Bardzo proszę o kontakt !!!

Weronika